fbpx

Podopieczni Fundacji ARMIA PRZYJACIÓŁ

Poniżej przedstawiamy naszych podopiecznych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i do uiszczania darowizn, które są im bardzo potrzebne. Wpłat można dokonywać poprzez przycisk PayPal lub przez bezpośredni przelew na konto, używając danych podanych przy każdym z podopiecznych.

Z góry z całego serca dziękujemy!

 

Justyna i Dawid Soczewka

Justyna i Dawid to wspaniałe rodzeństwo. Niestety zmagają się z wieloma chorobami i problemami, dlatego potrzebują Państwa pomocy.

Dawid urodził się jako wcześniak z hipotrofią wewnątrzmaciczną. Ma stwierdzony autyzm atypowy i afazję motoryczną.

Justyna urodziła się z dużym torbielem szyszynki, który spowodował problemy hormonalne. Do tego pojawiła się kolejna torbiel kieszonki Rathkego. Justyna ma również zdiagnozowaną epilepsię oraz zespół Aspergera.

 

Justyna Soczewka
Dawid Soczewka

Możesz im pomóc wpłacając na poniższe konto Fundacji wpisując w tytule przelewów cel “Justyna i Dawid Soczewka” lub poprzez przycisk “Przekaż darowiznę”

Fundacja ARMIA PRZYJACIÓŁ

ul. Adolfa Kempnego 2/12, 41-711 Ruda Śląska

Nr. konta: 70 1140 2004 0000 3202 7971 8778

Tytuł przelewu ” Justyna i Dawid Soczewka”

Soczewka Kod QR

Karol Szaniawski

Karol urodził się jako wcześniak w 32 tygodniu ciąży. W wyniku sepsy którą przebył w szpitalu doszło do wielu powikłań. Wylewy do mózgu III stopnia, wodogłowie pokrwotoczne. Dziś boryka się z porażeniem mózgowym dziecięcym. Nie chodzi samodzielnie, nie mówi. Komunikuje się za pomocą alternatywnych metod komunikacji. Jest bardzo mądrym, wesołym i pogodnym chłopcem. Dzielnie stawia czoło codziennej rehabilitacji, bardzo się stara żeby stać się jak najbardziej samodzielny. Turnusy rehabilitacyjne i ciężka praca powoli przynoszą efekty. Karol uczy się chodzenia o kulach.

Karol Szaniawski
Karol Szaniawski 2

Możesz mu pomóc wpłacając na poniższe konto Fundacji wpisując w tytule przelewów cel “Karol Szaniawski” lub poprzez przycisk “Przekaż darowiznę”

Fundacja ARMIA PRZYJACIÓŁ

ul. Adolfa Kempnego 2/12, 41-711 Ruda Śląska

Nr. konta: 70 1140 2004 0000 3202 7971 8778

Tytuł przelewu “Karol Szaniawski”

 

Szaniawski Kod QR

Adriana Rozner

 Ada była pogodną 26 latkom gdy w marcu 2019 r. uległa wypadkowi samochodowego w wyniku, którego doznała całkowitego niedowładu czterech kończyn, utraciła mowę oraz usunięto jej ponad połowę kości czaszki.

Obecnie Ada przebywa w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym. Dzięki intensywnej i kompleksowej rehabilitacji Ada odzyskała sprawność prawej strony ciała jak również zaczęła mówić.

Całkowity koszt miesięcznego pobytu Ady w ośrodku to 20,040 zł w tym koszty rehabilitacji i terapii neurologopedycznej.

Wstawienie implantu czaszki to koszt około 50,000 zł

 

Adriana Rozner
Adriana Rozner 2

Możesz pomóc Adzie wpłacając na konto:

Fundacja ARMIA PRZYJACIÓŁ

ul. Kempnego 2/12, 41-711 Ruda Śląska

Nr. konta: 70 1140 2004 0000 3202 7971 8778

Tytuł przelewu: Adriana Rozner.

Za wszystkie wpłaty z góry serdecznie dziękujemy.

 

Rozner Kod QR
dane do wsparcia
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •