fbpx

Rudzkie Granie dla Ady Rozner – Podsumowanie​

Rudzkie Granie dla Ady Rozner - Podsumowanie

   2611 zł udało się uzbierać podczas koncertu charytatywnego
„Rudzkie granie”, który w sobotę 31.10.2020 r. odbył się na scenie Miejskiego Centrum Kultury. Pomimo pandemii wspaniali goście oraz wykonawcy wsparli szczytny cel, jakim jest rehabilitacja Adriany Rozner.

   Adriana to 27-latka, która w marcu ubiegłego roku uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznała
całkowitego niedowładu wszystkich kończyn, utraciła mowę oraz
usunięto jej ponad połowę kości czaszki. Ada odzyskała częściową
sprawność ciała, ale potrzebuje długotrwałej rehabilitacji. Jest to
koszt ok. 20 tys. zł miesięcznie.

   Fundacja Armia Przyjaciół, podjęła wyzwanie i zorganizowała imprezę charytatywną dla Ady. Podczas sobotniego „Rudzkiego grania” w MCK-u wystąpiły zespoły: Luzaky, Luky, Chwytak & Zuza, DOX, Ghost
oraz Baciary. Cała impreza odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego i zakończyła się pełnym sukcesem. Ogromnie cieszy nas fakt, iż w tak trudnej sytuacji epidemiologicznej mogliśmy zorganizować takie wydarzenie, a nasza ciężka praca oraz ogromne wsparcie firmy Grupa Protektom, doprowadziło do zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom do tego stopnia, iż nikt nie zakaził się COVID-19 podczas naszej imprezy. W tym miejscu dziękujemy wszystkim gościom za stosowanie się do naszego regulaminu i reżimu sanitarnego.

   Z radością informujemy, iż w sumie ze sprzedanych biletów cegiełek na „Rudzkie granie” oraz podczas wydarzenia zebraliśmy 2611 zł, które w całości zostaje przekazane na rzecz Adriany Rozner. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze wydarzenia, a co najważniejsze, pomogli Adzie. 

 Zdjęcia wykonane przez Wonder Moments

 

Udostępnij
Udostępnij