fbpx

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - 05.12.2020 r.

Drodzy wolontariusze,
 
To dzięki Waszej obecności w życiu codziennym i przeświadczeniu o mocy każdego dobrego gestu, możliwe staje się skuteczne rozwiązywanie wielu specyficznych problemów. Poprzez gotowość do działania oraz poszukiwanie skutecznych rozwiązań tworzycie oparte na solidarności więzi między ludźmi, kształtujecie życie społeczne i skutecznie odpowiadacie na potrzeby otoczenia. Po prostu jesteście zawsze tam, gdzie to konieczne!
 
Dziś, 5 grudnia – w dniu Waszego święta – chcielibyśmy uścisnąć wszystkie pomocne dłonie i serdecznie podziękować każdemu z Was. Życzymy Wam spełnienia marzeń, realizacji zamierzonych celów, a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek i każde dobre słowo wracało do Was dając siłę do dalszej pracy.
 
Jesteśmy przekonani, że nie zabraknie Wam wytrwałości i wiary w to co robicie. Mamy nadzieję, że swoją otwartością i zaangażowaniem będziecie zarażać innych – rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, a dzięki Wam i Waszej pracy, świat w którym żyjemy codziennie będzie stawał się lepszym.
 
Warto pomagać ❤️❤️❤️
Udostępnij