fbpx

Marcel JANCZEWSKI

    Marcel Janczewski to bardzo grzeczny, sympatyczny i mądry chłopiec, który od dnia swoich narodzin w 2014 roku toczy walkę oto, by móc być jak każde zdrowe dziecko.

   Podczas porodu był owinięty pępowiną. Po wstępnych badaniach okazało się, że jego serce nie jest w pełni zdrowe, wykryto szmery oraz dwie niedomknięte dziurki w serduszku.

   Marcel dodatkowo ma obniżone napięcie mięśniowe przez co jest bardzo wiotki, zaburzenia koordynacyjno – ruchowe, które są nasilone w związku z zaburzeniami wzroku (astygmatyzm i nadwzroczność). Nasz dzielny wojownik ma zdiagnozowaną afazję rozwojową, dysplazję rozwojową, pęcherz neurogenny, zaburzenia Integracji Sensorycznej oraz zaburzenia słuchu i wzroku.

   Marcel jest pod opieką wielu specjalistów tj. psycholog, nefrolog, neurolog, kardiolog, neurologopeda, fizjoterapeuta, urolog, okulista i ortoptysta. 

   Leczenie i rehabilitacja chłopca to olbrzymi koszt dla rodziców Marcelka. Dlatego z całego serca prosimy o pomoc. Dzięki Państwa pomocy rodzice będą mogli nadal kontynuować leczenie synka.

 

 

Możesz mu pomóc wpłacając na poniższe konto Fundacji wpisując w tytule przelewów cel

 „Marcel Jaczewski”

Fundacja ARMIA PRZYJACIÓŁ

ul. Franciszka Wilka 9, 41-717 Ruda Śląska

Nr. konta: 18 1140 2004 0000 3902 8346 9488

Tytuł przelewu „Marcel Jaczewski”

Udostępnij