fbpx

Partnerzy Fundacji ARMIA PRZYJACIÓŁ

Fundacja ARMIA PRZYJACIÓŁ współpracuje z wieloma instytucjami, organizacjami i z najlepszymi firmami w Polsce! Poniżej kilka informacji o naszych partnerach.

P & P Technika Estradowa

Firma P&P Technika Estradowa oferuje profesjonalną obsługę nagłośnieniową i oświetleniową

– koncertów plenerowych oraz wewnątrz kin, teatrów, sal
– eventów t.j. kabarety, pokazy ognia, pokazy cheerleaderek, występy teatrów itp.
– imprez sportowych, m. in. maratonów fitness, biegów, wyścigów rowerowych, rozgrywek piłki nożnej i wiele innych
– imprez okolicznościowych,
– konferencji

Podczas każdego zlecenia skupiają się na potrzebach organizatora, artystów, ich wymaganiach technicznych, a zarazem nigdy nie zapominają o słuchaczach!

Powierzone im zlecenia realizują za pomocą wysokiej jakości własnego sprzętu.

Dobierają odpowiedni system nagłośnieniowy do przestrzeni oraz rodzaju eventu co pozwala zoptymalizować cenę usługi, a zarazem zagwarantuje zadowolenie klientów oraz satysfakcję i sukces obsługiwanego przez nich wydarzenia.

Polecamy!

https://www.facebook.com/PP-Technika-Estradowa-2444015939216184/

Zespół DOX

Zespół DOX to laureat wielu Muzycznych Festiwali, jak również finalista Muzycznego Talent Show „Disco Star”, organizowanego przez stację Polo TV, w którym zajął II miejsce! Zespół może pochwalić się 6 płytami, 17 wideoklipami oraz ponad 200 koncertami!

Zespół DOX to dawka autorskich hitów, a także coverów w ciekawych aranżacjach, w rytmach dance i disco polo!

Członkowie zespołu w postaci lidera zespołu Michała Kacperczyka, Karola Nowaczka, a także Oli i Ali Gomuła, posiadają ogromne serca i zawsze bardzo chętnie wspierają nasze inicjatywy.

Polecamy wszystkim Zespół Dox i zapraszamy na ich stronę internetową http://zespoldox.pl/

 

 

 

 

Modny Kącik A.K. SULEWSCY

Modny Kącik A.K. Sulewscy to firma prowadząca butik z ubraniami i akcesoriami. Oferują dużą skalę rozmiarów, najlepsze ceny oraz profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do sklepu przy ulicy Jainty 8 w Bytomiu oraz na FB.

Z całego serca wszystkim polecamy!

Grupa WOLF

Grupa „WOLF” oferuje szeroki zakres  usług z obszarów ochrony i szkoleń. Ich jakość tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści. Na najważniejszy standard świadczonych usług ma wpływ wieloletnie doświadczenie.

Grupa „WOLF” to pełen profesjonalizm. Organizowali zabezpieczenia dla największych imprez w Polsce. Są członkami Polskiego Związku Pracodawców „OCHRONA” oraz Polskiej Izby Ochrony. Posiadają polisę ubezpieczeniową OC przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie usług ochrony osób i mienia.

Grupa „WOLF” zawsze chętnie wspiera akcje charytatywne Naszej Fundacji.

Udostępnij