fbpx

Druga edycja Summer Disco już za nami!

Druga edycja Summer Disco już za nami!

Prawie 10 tys. złotych udało się uzbierać podczas drugiej edycji Summer Disco, która odbyła się w Parku im. A. Kozioła. W ten sposób nasza Armia Przyjaciół wraz z współorganizatorami, Modny Kącik A.K Sulewscy i firmą Real Events oraz goście imprezy dołożyli swoją cegiełkę do organizacji turnusów rehabilitacyjnych Karola Szaniawskiego. 

Przy okazji imprezy odbyło się wręczenie rudzkim krwiodawcom honorowych odznak za zasługi dla województwa śląskiego.

Podczas drugiej edycji Summer Disco uzbieraliśmy łącznie 9387,96 zł i 5 euro, które w całości zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne dla Karola Szaniawskiego.

Z całego serca dziękujemy wszystkim za wsparcie zbiórki. Nie udałoby się nam zorganizować Summer Disco bez pomocy wielu ludzi, instytucji i firm, które nas w tym wsparły i dlatego chcemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do organizacji tej imprezy i wsparli Karolka, serdecznie podziękować.

Impreza miała podwójnie szczytny cel, bo w jej trakcie wyróżnieni zostali najaktywniejsi rudzcy krwiodawcy. W imieniu Sejmiku Województwa Śląskiego rudzkim krwiodawcom honorowe odznaki za zasługi dla województwa śląskiego wręczyła Radna Sejmiku Wojewódzkiego Urszula Koszutska. 

Więcej zdjęć na naszym Facebookowym fanpage’u

https://www.facebook.com/armiaprzyjaciol

Udostępnij